Targi Kielce Hackathon – zaproszenie na webinarium inaugurujące

Już 1 lutego odbędzie się webinarium inaugurujące pierwszy świętokrzyski konkurs innowacyjności w obszarze biogospodarki i zielonej transformacji – Targi Kielce Hackathon.

W ramach Targi Kielce Hackathon, organizowanego w zakresie projektu BioBoosters, wszystkie zainteresowane podmioty będą mogły zmierzyć się z Wyzwaniem postawionym przez jeden z wiodących ośrodków targowych Europy Środkowej i Wschodniej. Przedmiotem Wyzwania będzie zaproponowanie innowacyjnych, bardziej ekologicznych i realizujących zasady obiegu zamkniętego rozwiązań produktowych i / lub technologicznych w zakresie nawierzchni podłogowych dla branży targowej.

W trakcie webinarium zaprezentowane zostaną wszystkie szczegóły dotyczące całego procesu oraz warunków udziału w Targi Kielce Hackathon. Ponadto eksperci zewnętrzni podzielą się swoją wiedzą odnośnie innowacyjnych kierunków i trendów rozwojowych związanych ze zmianami w branży targowej. Kulminacyjnym punktem webinarium będzie ogłoszenie szczegółów Wyzwania w ramach Targi Kielce Hackathon.   

Tragi Kielce oraz organizatorzy hackathonu – Fundacja PRO CIVIS oraz Centrum Obsługi Inwestora Miasta Kielce - zapraszają firmy, start up’y, zespoły badawcze, grupy studenckie i wszystkich posiadających innowacyjne pomysły do włączenia się w proces zielonej transformacji działalności targowej.

Webinarium inaugurujące odbędzie się 1 lutego w godz. 13:00 – 14:15 na platformie Zoom.

Formularz rejestracyjny: https://hackathon.procivis.org.pl/registration-webinar-pl/

Wszystkie informacje o Targi Kielce Hackathon i projekcie BioBoosters dostępne na stronie: https://hackathon.procivis.org.pl/

Powrót na początek strony