Targi Pracy i Edukacji w Galerii Korona

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery Miejski Urząd Pracy w Kielcach organizuje targi pracy, które odbędą się w piątek, 20 października br. w godz. 13.00 - 16.00 w Galerii Korona na poziomie 0.

Głównym celem targów jest zaprezentowanie ofert pracy. To również doskonała okazja do nawiązania kontaktów osób poszukujących pracy lub chcących zmienić zatrudnienie z przedstawicielami firm, placówek edukacyjnych, instytucji szkoleniowych, instytucji publicznych.

Osoby odwiedzające targi będą miały okazję do zapoznania się z aktualnymi trendami panującymi na rynku pracy. W sumie na zainteresowanych czekać będzie: ponad 40 wystawców, kilkaset ofert pracy, praktyk, staży, szkoleń, a także kilkaset ofert pracy w ramach sieci EURES.

W trakcie targów zaplanowane są również wydarzenia około targowe:
- Firma FRONIUS POLSKA Sp. z o. o. udostępni symulator spawalniczy, na którym będzie można sprawdzić swoje umiejętności spawalnicze, a dla najbardziej zaangażowanych przeprowadzi Quiz z nagrodami.
- Uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kielcach przygotują i zaprezentują stroje uszyte samodzielnie w szkole CK Technik.
- Akademia Makijażu i Stylu Ewy Filipeckiej zorganizuje pokaz wizażu i makijażu biznesowego, odbędzie się również wykład Ewy Filipeckiej pod nazwą „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” czyli jak dopasować strój i makijaż idąc na rozmowę kwalifikacyjną.
- Pokaz tańca uczniów z Akademii Tańca Drezno&Kucharczyk. Pokaz poprowadzi Kamila Drezno uczestniczka trzeciej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.
- Wodociągi Kieleckie Sp. z o. o. będą częstować najlepszą wodą z saturatora „kielecką kranówką”.
- Doradcy zawodowi z Centrum Wspierania Kariery Talent Office Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach zapraszają do interaktywnej strefy doradczej, gdzie na uczestników będą czekały kreatywne gry, krzyżówki, rebusy związane z zainteresowaniami zawodowymi edukacją oraz pracą.

Powrót na początek strony