Trwają zapisy na Kielecką Dychę

Biegacze
zdj. MOSiR

Popularny bieg odbędzie się 1 października, uczestnicy wystartują o godzinie 10:00 sprzed pomnika Henryka Sienkiewicza na placu Moniuszki. Trasa będzie prowadzić ulicami w centrum Kielc. Prawo startu w tym wydarzeniu mają osoby, które do dnia 1 października 2023 roku ukończą 16 lat.

Warto dodać, że bieg będzie połączony z mistrzostwami Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki. Zawodnicy będą rywalizować na nowej trasie, która posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Zgłoszeń do biegu, organizowanego przez MOSiR Kielce, można dokonywać drogą elektroniczną – na stronie https://zapisy.domtel-sport.pl/xi-kielecka-dycha

Opłata startowa wynosi odpowiednio: przy dokonaniu opłaty do dnia 15 września - 70 złotych; osobiście w dniach: 30 września w godzinach 9.00 – 13.00 w Hali Legionów przy ulicy Leszka Drogosza 2 lub w dniu zawodów 1 października w godzinach 8.00 – 9.30 w biurze zawodów przy pomniku Henryka Sienkiewicza, plac Moniuszki 11. Opłata wynosi 100 zł (jedynie w przypadku wolnych miejsc). Opłata na miejscu nie gwarantuje pełnego pakietu startowego.

KDpoprawiona2b_1559.jpg

Powrót na początek strony