Trzy dni kabaretowych i muzycznych emocji w najpiękniejszym amfiteatrze w Polsce

W ostatni weekend sierpnia publiczność w Amfiteatrze Kadzielnia ponownie spotka się z Kabaretem Skeczów Męczących z Kielc w Letniej Klinice Skeczów Męczących. W sobotni wieczór wyruszymy w muzyczną podróż z „Przebojami Lata 30-lecia Polsatu i Radia ZET”. Na zakończenie tradycyjnie odbędzie się „Świętokrzyska Gala Kabaretowa”.

Podczas jubileuszowego koncertu usłyszymy hity, które królowały w Radiu ZET przez trzy ostatnie dekady, a także najnowsze letnie przeboje. Wśród gwiazd wieczoru będą między innymi: The Rasmus, Andrzej Piaseczny, Dawid Kwiatkowski, Doda, Bryska oraz zespół Enej.

Na zakończenie odbędzie się „Świętokrzyska Gala Kabaretowa”. - Niezmiennie bawimy się tutaj w podsumowanie hitów mijających wakacji. Czeka nas masa premierowych skeczów i największych festiwalowych przebojów. Jak zawsze do współprowadzenia zaprosiliśmy wspaniałą aktorkę, w tym roku będzie to Karolina Gorczyca, dla której będzie to konferansjersko-kabaretowy debiut. Na scenie tradycyjnie pojawi się czołówka kabaretowej sceny w Polsce – zdradza Karol Golonka z KSM - Cieszymy się, że impreza dojdzie do skutku i Miasto Kielce po raz kolejny będzie gospodarzem tego wydarzenia. Liczymy na wspaniałą pogodę i tłumy fantastycznych, jak zawsze, widzów, by po raz kolejny cała Polska zobaczyła, że nie ma lepszej imprezy niż Magiczne Zakończenie Wakacji, a kielecka Kadzielnia to najpiękniejszy amfiteatr w Polsce - dodaje.

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji już od 26 do 28 sierpnia.

Powrót na początek strony