Turystyczna promocja z okazji Święta Kielc

Blogerzy turystyczni będą promować Kielce w ramach „Festiwalu Turystycznego Blogerów”, który odbędzie się w weekend 26 i 27 czerwca.

Jakie są Kielce z punktu widzenia turysty? Co warto zobaczyć w mieście? Jakie atrakcje oferują Kielce dla rodzin z dziećmi? - Na te pytania odpowiedzą znani polscy blogerzy, którzy zostali zaproszeni do Kielc na „Festiwal Turystyczny Blogerów” z okazji Święta Kielc.

Urząd Miasta Kielce zaprosił blogerów na wizyty studyjne, aby pokazać im najciekawsze miejsca w Kielcach m.in. rezerwaty Geonatura Kielce, będące częścią Geoparku Świętokrzyskiego, który od kwietnia br. należy do Światowej Sieci Geoparków UNESCO.

Na zaproszenie Kielc w „Festiwalu Turystycznym Blogerów” wezmą udział: Geeki Podróżniki,W 10 inspiracji dookoła świata, skomplikowane.pl oraz znany kielecki bloger tymrazem.pl.

Blogerzy zamieszczą na swoich blogach posty z wizyty w Kielcach oraz zdjęcia atrakcji turystycznych Kielc, a także wypromują produkt turystyczny „Kielce – Raj dla dzieci” skupiający atrakcje skierowane do rodzin z dziećmi.

„Blogerzy turystyczni w Kielcach” to pierwsza tego typu wspólna akcja promująca miasto Kielce w blogosferze i mediach społecznościowych.

Powrót na początek strony