Ukazał się nowy numer dwutygodnika „Kielecka”

Od dziś w siedzibach ratusza, na Dworcu Autobusowym oraz m.in. w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej można otrzymać kolejny numer bezpłatnego biuletynu informacyjnego „Kielecka”.

Tematy numeru to: nowa strona internetowa miasta, ferie w Kielcach i remont dworca kolejowego.

Warto przeczytać również o Niebieskiej Strefie w Poczytalni na Dworcu, zwycięzcach minionej edycji Datathonu Idea Kielce oraz o tym, jak Augustyna Nowacka, dyrektor Kieleckiego Centrum Kultury podsumowuje 2021 rok.

Biuletyn informacyjny jest dostępny nieodpłatnie w kilkunastu placówkach na terenie miasta m.in.: w Kieleckim Centrum Kultury, siedzibach ratusza, na kieleckim Dworcu Autobusowym i w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej.

„Kielecką” można przejrzeć również w wersji do pobrania lub online na www.kck.com.pl

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. Kielecka_1-2022_internet.pdf PDF 6.17 MB