Utrudnienia na Warszawskiej w związku z pracami ciepłowników

Od dziś maksymalnie do 10 sierpnia br. będzie zamknięty, sąsiadujący z osiedlem Uroczysko, pas ruchu na ulicy Warszawskiej.

Powodem jest modernizacja sieci ciepłowniczej. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia na około 100-metrowym odcinku ulicy Warszawskiej, na wysokości pawilonów handlowo-usługowych.

- Na wysokości budynku numer 151 zamknięta została dla ruchu jezdnia zachodnia, w stronę centrum miasta. Ruch w obydwu kierunkach odbywa się jezdnią wschodnią - mówi Jarosław Skrzyło rzecznik prasowy MZD w Kielcach.

W ramach prac prowadzona jest wymiana fragmentu sieci ciepłowniczej zasilającej w ciepło osiedla Uroczysko i Uroczysko II oraz rejon ul. Klonowej. Dla mieszkańców części bloków w tym rejonie Kielc, korzystających z centralnej ciepłej wody, dodatkową niedogodnością modernizacji będzie dobowe wyłączenie dostaw ciepła zaplanowane na 30 lipca br.

- Wszystkie prace, związane z modernizacją sieci ciepłowniczej, z przywróceniem zagospodarowania terenu włącznie, zostaną ukończone przed nowym sezonem grzewczym - informuje Anna Niedzielska, rzecznik prasowy MPEC w Kielcach.

Powrót na początek strony