Uwaga kierowcy! Zamiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Tysiąclecia PP

Od 14 marca br. drogowcy planują wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Tysiąclecia Państwa Polskiego w związku z budową magistrali ciepłowniczej i pracami drogowymi. Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała przez około 1,5 miesiąca.

Al. Solidarności:

• na obu jezdniach al. Solidarności w obrębie skrzyżowania oraz na dojazdach i wyjazdach z niego zostaną wyłączone lewe pasy ruchu. Ruch na wprost przez skrzyżowanie odbywał się będzie jednym (środkowym) pasem ruchu. Dla kierujących dostępne będą także pasy do skrętu w prawo w al. Tysiąclecia PP.

• na skrzyżowaniu al. Solidarności/al. Tysiąclecia PP zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna.

• zostanie zlikwidowane przejście dla pieszych po południowej stronie skrzyżowania, ruch pieszych odbywał się będzie poprzez wyznaczone przejście po stronie północnej.

Al. Tysiąclecia PP:

• z  al. Tysiąclecia PP (jadąc od strony ul. Warszawskiej) możliwy będzie wyłącznie skręt w prawo w al. Solidarności. Nie będzie możliwości jazdy przez skrzyżowanie na wprost w kierunku ul. Domaszowskiej. Dojazd do ul. Domaszowskiej będzie możliwy poprzez al. Solidarności i zawrotkę w sąsiedztwie skrzyżowania z al. IX Wieków Kielc/Sandomierska.

Powyższe zmiany w organizacji ruchu stanowią pierwszy etap zmian w obszarze skrzyżowania al. Solidarności/al. Tysiąclecia PP. Obowiązywać będą przez ok 1,5 miesiąca.

Powrót na początek strony