W sobotę Piknik Rodzinny przy SP nr 5

Animacje, gry i zabawy z nagrodami, pokazy z suchym lodem, trening z Koroną Kielce – te i inne atrakcje będą czekały na uczestników Pikniku Rodzinnego – Przyjazne Kielce. Miasto Kielce i Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach zapraszają mieszkańców 4 czerwca na plac szkolny Szkoły Podstawowej nr 5 przy ulicy Górniczej 64. Wydarzenie jest realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Już za kilka dni, w sobotę 4 czerwca, w godzinach od 11:00 do 15:00, na placu szkolnym Szkoły Podstawowej nr 5 przy ulicy Górniczej odbędzie się Piknik Rodzinny – Przyjazne Kielce. Podczas wydarzenia dostępne będą liczne atrakcje i animacje oraz stoiska partnerów pikniku, m.in. Kieleckiego Parku Technologicznego, Mary Kay, Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych, Piekarni pod Telegrafem.

W programie pikniku znajdują się m.in. kąciki do malowania twarzy i wyplatania warkoczyków.  Najmłodsi będą mogli pograć w gry i zabawy, dowiedzą się jak zostać drugim Lewandowskim oraz z czego zrobiony jest suchy lód i jakie ma właściwości. Energii do zabawy dostarczy uczestnikom pikniku wata cukrowa i napoje z saturatora.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału całymi rodzinami!

Wydarzenie realizowane jest ze środków Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego.

Piknik Rodzinny już 4 czerwca przy Szkole Podstawowej nr 5

Powrót na początek strony