Wakacyjny turniej dzikich drużyn

Wymyśl nazwę, zgłoś drużynę i powalcz o Puchar Prezydenta Kielc. Rozpoczęły się zapisy do udziału w Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej, który odbędzie w ramach akcji "Lato w mieście". Zawodnicy wraz z opiekunami do 30 czerwca mają czas na zgłoszenia.

Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej i rozwijanie sportowych zainteresowań dzieci, zgodnie z zasadami rywalizacji fair play. Organizatorami rozgrywek są Urząd Miasta i Miejski Szkolny Ośrodek Sportowy w Kielcach.

Turniej dzikich drużyn rozegrany zostanie w dniach od 7 do 16 lipca w kilku kategoriach wiekowych: 2007-2008, 2009-2010 oraz 2011-2012. W piłkarskich zmaganiach mogą uczestniczyć dziewczęta o dwa lata starsze od danej kategorii wiekowej. Mecze rozegrane zostaną na boisku piłkarskim MSOS przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53.

Każda drużyna musi posiadać własną nazwę, która nie może być kojarzona z żadnym klubem sportowym. Natomiast zawodnicy i zawodniczki mogą należeć do klubów piłkarskich. Podczas turnieju zawodniczka czy zawodnik mogą reprezentować tylko jedną drużynę. Maksymalna liczba zawodników w zespole wynosi 12 osób, a minimalna 7 osób.

 

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 30 czerwca na adres e-mail: lukasz.tekiel@o2.pl

 

Warunki udziału i więcej szczegółowych informacji w załącznikach:

Regulamin Turnieju Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej o Puchar Prezydenta Kielc
Oświadczenie dla opiekunów prawnych

Plakat Turnieju Dzikich Drużyn

Powrót na początek strony