Wesołych Świąt

Władze Kielc życzą wszystkim mieszkańcom oraz ich gościom zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w rodzinnym gronie.


Bogdan Wenta, Prezydent Kielc:

- Dla osób, które schroniły się przed wojną w naszym mieście, to trudny czas. Z dala od rodziny, bliskich, przyjaciół i znajomych. Dni pełne niepewności o tych, którzy zostali w Ukrainie. Życzę wszystkim Państwu, aby w tym czasie udało się odnaleźć nadzieję i wiarę w to, że wojna się wkrótce skończy i będziemy mogli wspólnie rozpocząć, z pewnością niełatwy, powrót do normalności. Niech nadchodzące Święta pozwolą nam dostrzec, jak cennym darem mogą być chwile spędzane z najbliższymi oraz jak ważne są zwykłe gesty życzliwości.

 

Bożena Szczypiór, zastępca Prezydenta Kielc:

- Niech Święta Wielkiej Nocy będą czasem odrodzenia się ludzkiego dobra, niech napełnią nasze serca ufnością i nadzieją na lepsze jutro. W tym szczególnym okresie życzę wszystkim Mieszkańcom Kielc, by nie opuszczał nas optymizm, a nadchodzące Święta przyniosły zdrowie, radość, miłość i gwar spotkań w gronie najbliższych. Niech ten czas zaowocuje dobrocią, którą będziemy dzielić się z innymi.

 

Agata Wojda, zastępczyni Prezydenta Kielc:

- Dziś najważniejsze życzenia to pragnienie pokoju. Tego w naszych sercach, domach, ale przede wszystkim tam, gdzie toczy się wojna. Dbajmy o życzliwe relacje między sobą. To one są prawdziwą siłą wspólnoty, także tej samorządowej.

 

Marcin Chłodnicki, zastępca Prezydenta Kielc:

- Zdrowych, pogodnych, radosnych świąt. Spędzonych w gronie najbliższych, rodziny, przyjaciół. Pamiętajmy jednocześnie o wszystkich tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Powrót na początek strony