Wodociągi Kieleckie świętowały jubileusz 95-lecia

W ramach Święta Kielc na Placu Artystów odbył się festyn Święto Wody. Był Dinuś - maskotka Wodociągów Kieleckich, spektakl Teatru „Kubuś”, występy gwiazd i tradycyjny saturator z kielecką kranówką. Na scenie odbył się też finał konkursu dla dzieci, podczas którego nagrody finalistom wręczyła m.in. prezydentka Kielc Agata Wojda.

- W tym roku okazja do świętowania jest podwójna, bo oprócz corocznego święta naszego miasta obchodzimy jubileusz 95-lecia wodociągów w Kielcach. Przygotowaliśmy atrakcje i dla najmłodszych, i dla dorosłych, tak, aby nikt się nie nudził, a dobrze bawił – mówił Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.

Przed publicznością wystąpili aktorzy Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”, były konkursy, bańki mydlane, saturator z darmową kielecką gazowaną kranówką z sokiem lub bez, koncert zespołu Andrzej i Przyjaciele oraz Elektryczne Gitary. Na scenie pojawił się też satyryk i parodysta Stan Tutaj, a przed sceną do 22 trwała potańcówka pod gołym niebem do muzyki wykonywanej na żywo.

Powrót na początek strony