„Wodociągi wokół nas”. Konkurs na dzień wody 2023

Z okazji Światowego Dnia Wody, który przypada 22 marca „Wodociągi Kieleckie” zapraszają kielczan do udziału w konkursie fotograficznym. Wystarczy zrobić zdjęcie nawiązujące do hasła „Wodociągi wokół nas” opisać i przesłać je do poniedziałku 20 marca.

Celem obchodów Światowego Dnia Wody jest ochrona wód poprzez poprawienie dostępu do czystej wody dla ludzi (budowa wodociągów) oraz oczyszczanie ścieków (budowa publicznych i domowych toalet, sieci kanalizacyjnych).

„Wodociągi Kieleckie” zapraszają do włączenia się w obchody poprzez udział w konkursie „Wodociągi wokół nas”. Nagrody przyznane zostaną w trzech kategoriach wiekowych: I kategoria - do 10 lat, II kategoria - od 11 do 16 lat oraz III kategoria - 17 lat i więcej. Zdjęcia (max. 3, wielkość do 5 MB) wykonane tylko na terenie obsługiwanym przez Wodociągi Kieleckie, należy nadsyłać na adres email: wodkiel@wod-kiel.com.pl. W treści e-maila trzeba podać imię i nazwisko autora, rok urodzenia, dane kontaktowe, krótki opis, gdzie zdjęcie zostało zrobione i co przedstawia a w tytule „Konkurs dzień wody 2023”. Finał konkursu odbędzie się w środę 22 marca. Więcej na wod-kiel.com.pl

Powrót na początek strony