Wspieramy kieleckich rzemieślników

Rusza akcja wspierająca zakłady rzemieślnicze z Miasta Kielce. Celem projektu jest promocja usług zakładów rzemieślniczych z terenu Miasta Kielce w lokalnych mediach, internecie, broszurach i na billboardach oraz stworzenie i popularyzacja interaktywnej mapy kieleckich zakładów rzemieślniczych.

Jeszcze do niedawna zawody rzemieślnicze cieszyły się dużą popularnością. Kryzys, który pociągnęła za sobą epidemia koronawirusa, uderzył w lokalnych przedsiębiorców. Niektóre pracownie pozostają zamknięte, inne stoją na skraju bankructwa. Rzemieślnicy próbują zawalczyć i dostosować się do obecnej rzeczywistości i do nowych potrzeb klientów. Niektóre zakłady decydują się zastosować nowe rozwiązania, takie jak np. przeniesienie się do internetu, jako próby zaistnienia w przestrzeni wirtualnej. Takie rozwiązanie nie jest możliwe dla wszystkich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rzemieślników, Biuro ds. Przedsiębiorczości i Centrum Obsługi Inwestora, Instytut Dizajnu i kielecka Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców zdecydowały się połączyć siły w kampanii „Kieleccy Rzemieślnicy”, realizowanej w ramach inicjatywy „Kielce dla Przedsiębiorców”.

Kieleccy przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w kampanii mogą już się zgłaszać. Wystarczy wypełnić i podpisać formularz, który zamieszczony jest w załączniku poniżej. Nastepnie formularz zgłoszeniowy, można przesłać drogą mailową w postaci zeskanowanego dokumentu na adres: katarzyna.zarzeczny@um.kielce.pl lub dostarczyć osobiście w wersji papierowej do Wydziału Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej, Biuro ds. Przedsiębiorczości i Centrum Obsługi Inwestora, Urząd Miasta Kielce ul. Strycharska 6, pok. 4, 14.

Kontakt telefoniczny pod numerem  - 41 36 76 571.

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. formularz_zgloszeniowy_w_kampanii_kieleccy_rzemieslnicy.docx DOCX 238.11 KB