Wystrzałowy Kubuś. Głosowanie trwa tylko do 10 grudnia

To ostatnia szansa, aby wziąć udział w 2. Plebiscycie publiczności Wystrzałowy Kubuś. Głosowanie trwa do 10 grudnia. Wśród publiczności wylosowane zostaną nagrody. W plebiscycie Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach im. Stefana Karskiego bierze udział cztery ubiegłoroczne przedstawienia premierowe, dwa z nich, czyli Chodź na słówko w reż. Roberta Traczyka i Pan Tom buduje dom w reż. Przemysława Żmiejki, można obejrzeć w najbliższy weekend.

Plebiscyt rozpoczął się 1 września br. Biorą w nim udział aktorzy, których można było oglądać na scenie w poprzednim sezonie oraz 4 ubiegłoroczne przedstawienia:

Chodź na słówko | reż. Robert Traczyk - 9 grudnia godz. 16.00
Cyryl, gdzie jesteś? | reż. Piotr-Bogusław Jędrzejczak 
Pan Tom buduje dom | reż. Przemysław Żmiejko - 10 grudnia godz. 11.00
Ony | reż. Anna Wolszczak.

Do głosowania zapraszamy widzów indywidualnych oraz grupy/klasy szkolne i przedszkolne. Jedna osoba, grupa/klasa może oddać maksymalnie trzy głosy (na jednej karcie do głosowania), po jednym głosie na aktorkę, aktora i przedstawienie. Głosować można do 10 grudnia 2023 r. na kartach do głosowania dostępnych w załączonym pliku poniżej lub w foyer teatru. Karty do głosowania można wrzucać do skrzynki w foyer teatru lub wysyłać na adres: jolanta.swistak@teatrkubus.pl

Wśród głosującej publiczności zostaną wylosowane dwie nagrody: Crème de la crème z kremem (spotkanie z aktorką / aktorem przy małym co nieco) dla osoby indywidualnej oraz warsztaty z aktorką / aktorem dla grupy. 

Wybrani przez publiczność aktorka, aktor i przedstawienie otrzymają statuetki Wystrzałowego Kubusia! oraz nagrody ZASP, które zostaną wręczone podczas koncertu finałowego w czwartek 28 grudnia 2023 r.

Powrót na początek strony