Za tydzień start Ekstraklasy. Kup karnet i wspieraj Koronę!

Po dwóch latach, 16 lipca do Kielc wraca piłkarska Ekstraklasa i to od razu z hitowym starciem. Korona na Suzuki Arenie podejmie Legię Warszawa. W sumie, przy Ściegiennego 8, kielczanie zagrają jesienią osiem spotkań w ramach PKO BP Ekstraklasy. Trwa sprzedaż karnetów, które zapewnią nie tylko wstęp na każdy z meczów w cenie niższej niż w porównaniu z pojedynczym biletem, ale również wiele innych korzyści.

Krótkie, bo tylko dwutygodniowe urlopy mieli latem piłkarze Korony Kielce. Żółto-czerwoni na międzysezonową przerwę rozjechali się jednak w dobrych humorach, świeżo po awansie do PKO BP Ekstraklasy i w takich samych nastrojach rozpoczęli przygotowania do zbliżających się rozgrywek.

Przed rundą jesienną drużynę Leszka Ojrzyńskiego wzmocniło kilku zawodników. Wśród nich są Bartosz Śpiączka, Adam Deja, Saša Balić, Miłosz Trojak i Hubert Szulc. Ponadto po kontuzjach wracają Łukasz Sierpina i Dawid Lisowski. Niewykluczone jednak, że w najbliższych tygodniach do Złocisto-krwistych dołączą jeszcze kolejni piłkarze.

Ten oraz inne ciekawe teksty możesz przeczytać również w najnowszym numerze biuletynu "Kielecka".

Za Ekstraklasą stęsknili się nie tylko piłkarze, ale i kibice. Doskonale widać było to podczas finału baraży, gdy na trybunach Suzuki Areny zasiadł prawie komplet widzów. Teraz fani mają kolejną okazję, by okazać swoje wsparcie Żółto-czerwonym. Jednocześnie kupując karnet pozwoli im to zaoszczędzić 10% w skali rundy.

Karnety można zakupić online, stacjonarnie w Sklepie Kibica przy stadionie oraz w wybranych salonikach Kolportera w 215 zł – normalny, 130 zł – ulgowy, 43 zł – dziecięcy (do lat 10) oraz 720 zł – VIP. Upoważniają do wstępu na każdy z ośmiu meczów w ramach PKO BP Ekstraklasy, spotkań Pucharu Polski rozgrywanych w Kielcach oraz 10% zniżki na artykuły w cenie regularnej w Sklepie Kibica.

Wszelkie informacje na temat biletów i karnetów na mecze Korony Kielce można znaleźć na stronie internetowej klubu.

korona karnet1.png

korona bilet1.png

Powrót na początek strony