„Zaginięcia wśród osób z zespołem otępiennym”. Konferencja online

Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Fundacja Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, a także Wydział Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji i Związek Stowarzyszeń Alzheimer Polska zapraszają do udziału w konferencji „Zaginięcia wśród osób z zespołem otępiennym - jak zapewnić bezpieczeństwo podopiecznym”.

Konferencja odbędzie się w środę, 13 września br. w godz. 11.00 – 15.00 w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie. Transmisja wydarzenia pozwoli na spotkanie w większym gronie osób, komentowanie wypowiedzi ekspertów, podjęcie dyskusji o tym, jak zwiększyć bezpieczeństwo chorujących.

Wydarzenie adresowane jest w szczególności do opiekunów osób z zespołem otępiennym, pracowników domów opieki, placówek służby zdrowia, funkcjonariuszy Policji, straży gminnej/miejskiej, straży pożarnej oraz wszystkich, którym ten temat jest bliski. 

Szczegółowy program wraz z linkiem do transmisji w załączniku. Do 31 sierpnia br. istnieje możliwość zgłoszenia spotkania lokalnego pod adresem: alzheimer@brpo.gov.pl   

Pliki do pobrania

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. Program Zaginięcia wśród osób z zespołem otępiennym.pdf PDF 292.01 KB
Powrót na początek strony