Zagłosuj na Kielce w konkursie „Miasto Przyjaciel Młodych”

grupa młodych osób trzyma w dłoniach herb Kielc
Łukasz Zarzycki

Kielce znalazły się na liście miast ubiegających się o tytuł „Miasto Przyjaciel Młodych” w konkursie w ramach projektu „Młodzi Głosem Przyszłości 2.0”.

Konkurs organizują uczniowie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Lublinie, a jego celem jest zwrócenie uwagi młodych na samorząd terytorialny i jego rolę w życiu mieszkańców.

W konkursie na miasto najbardziej przyjazne młodzieży Kielce rywalizują z Poznaniem, Bydgoszczą, Gdańskiem, Lublinem, Wrocławiem, Łodzią, Warszawą, Katowicami i Rzeszowem.

Głosowanie trwa do 5 kwietnia. Zachęcamy do oddawania głosów na Kielce za pośrednictwem strony internetowej https://mlodziglosemprzyszlosci.com/miastoprzyjacielmlodych.

Konkurs realizowany jest przez projekt społeczny „Młodzi Głosem Przyszłości 2.0”, który działa w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Praktycznej „Zwolnieni z Teorii”.