Dołącz do konferencji ICAN Institute w Kielcach

Konferencja „Jak wygrywać w niepewnych czasach. Strategie i dylematy” odbędzie się 20 października 2022 r. w Hotelu Binkowski – początek o godz. 9.00. Pozostały ostatnie miejsca. Wydarzenie adresowane jest do: przedsiębiorców, menedżerów, sprzedawców oraz liderów biznesu z regionu i nie tylko. Partnerem konferencji jest Miasto Kielce.

Pandemia COVID-19 i wojna w Ukrainie z mocą tsunami zburzyły stary porządek i tradycyjne metody pracy, przynosząc wiele zmian, które jeszcze długo będą oddziaływać na firmy i ludzi. Do tego przedsiębiorstwa dobijają galopująca inflacja i rosnące ceny energii. Jednak mimo wszystkich trudności, musimy zapewnić ciągłość swoim biznesom. Jedyną receptą jest dostrzeżenie szans, które jeszcze pozostały nam do wykorzystania.

Recepta na kryzys

Zarządzanie kryzysowe polega na łączeniu działań taktycznych z transformacyjnymi. Takie podejście pozwala nie tylko przetrwać najgorszy czas, lecz przede wszystkim sięgnąć po nowe szanse wzrostu. To jedyny przepis na to, by zapewnić firmie lepszą przyszłość.

Podczas konferencji ICAN poznasz konkretne metody oraz rozwiązania biznesowe gotowe do szybkiego wdrożenia i zastosowania w trudnych warunkach rynkowych. Jak wygrywać w niepewnych czasach. Strategie i dylematy to jedyne takie wydarzenie eksperckie w Polsce. Zdobytą wiedzę przekujesz w sukces własny i wymierne korzyści dla firmy.

W trakcie konferencji wystąpią m.in.:

Patrycja Olchowska – wykładowca i praktyk biznesowy – z warsztatem „Innowacyjny lider w świecie turbuletnych zmian”.

Dowiesz się, jak organizacje mogą wykorzystać megatrendy i sprostać obecnym zagrożeniom. Oraz w jaki sposób dostosować lub zmienić strategię firmy w turbulentnym otoczeniu społeczno-gospodarczym. Poznasz również sposoby na radzenie sobie z nieprzewidywalnością rynkową i cechy zwinnego przywództwa.

Dr Witold Jankowski – prezes ICAN Institute i redaktor naczelny „ICAN Management Review” – z wykładami „Jak wygrywać w niepewnych czasach”: sytuacja i implikacje oraz strategie i priorytety.

Nauczysz się dostosowywać model sprzedaży do dzisiejszych realiów, projektować politykę cenową w warunkach inflacji oraz strategicznie zarządzać kosztami. Dowiesz się, jak technologia może pomóc Ci w rozwiązywaniu dylematów strategicznych. A także poznasz czynniki zaburzające dotychczasowy porządek oraz najważniejsze wyzwania, przed którymi stoją teraz polskie firmy.

Możliwość zgłoszenia udziału, agenda oraz więcej informacji o wydarzeniu: https://www.ican.pl/wydarzenia/konferencje/oferta-specjalna-kielce

 

 

Powrót na początek strony