Zimowy Narodowy zawita do Kielc

Lodowisko Stadion
CSR Stadion

Już 15 i 16 stycznia jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek rozgości się na Lodowisku “Stadion” w Kielcach. Skorzystać będzie można z doświadczenia najlepszych nauczycieli łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii. To właśnie w stolicy świętokrzyskiego odbędzie się inauguracja trasy.

Zimowy Narodowy, goszczący od 7 lat na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w tym roku ponownie nie mógł stanąć w dotychczasowej lokalizacji. Dlatego znana wszystkim zimowa ekipa po raz pierwszy rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą! Na swojej mapie ma aż 10 miejscowości, a jedną z nich są Kielce i to one zainaugurują Zimowy PGE Narodowy w Trasie.

Już 15 i 16 stycznia (sobota, niedziela) atmosfera z Narodowego przeniesie się na 600m² Lodowiska “Stadion” w Kielcach (Al. Na Stadion 365). Przez dwa dni, wszystkim odwiedzającym lodowisko, Zimowy PGE Narodowy oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

CO CZEKA NA ODWIEDZAJĄCYCH?

Uczestnicy mogą liczyć na wyspecjalizowaną kadrę instruktorską  w ramach trzech cykli tematycznych:

Poranki dla dzieci z PGE - 10:00-11:00, 11:30-12:30

Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

Dobra Drużyna PZU - 14:30-15:30, 16:00-17:00

Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których zadaniem jest zachęcenie do wejścia w nową formę aktywności fizycznej.

Disko Lodowisko z 4FUN.TV - 19:00-20:00

Popularna na Zimowym, lodowa dyskoteka w rytm największych, aktualnych hitów.

Bilety dostępne w kasach lodowiska.

Szczegóły dostępne na - zimowynarodowy.pl www.facebook.com/zimowy.narodowy oraz www.instagram.com/zimowynarodowy

Zimowy PGE Narodowy w Kielcach.png

Powrót na początek strony