Zmiany na liniach 8, 19, 11 i 33

Od najbliższej soboty, 4 września br. wprowadzone będą zmiany w rozkładach jazdy czterech linii komunikacji miejskiej w Kielcach.

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach informuje, że na wniosek pasażerów od soboty zmienią się godziny kursowania autobusów linii 8.

Nowy rozkład jazdy linii 8

Od soboty w związku z zakończeniem przebudowy mostu w gminie Daleszyce, autobusy linii 11 oraz 33 wracają na trasę do Sukowa Babie (przez Suków Modrzewie).

Zarząd Transportu Miejskiego informuje także, że w związku z wnioskiem Gminy Nowiny od 4 września br. wprowadzone zostaną następujące zmiany dla autobusów podmiejskiej linii 19:

• w dni robocze kurs z godziny 20:15 z Kielc do Zawady zostaje skrócony do pętli autobusowej przy ulicy Przemysłowej w Nowinach (obok ogródków działkowych Konwalijka),
  • w soboty i niedziele kursy wykonywane do Bolechowic i Zawady zostają skrócone do pętli autobusowej przy ulicy Przemysłowej w Nowinach (obok ogródków działkowych Konwalijka).

Skrocenie 19tki.jpg