Zmiany w kursowaniu autobusów na ul. Domaszowskiej i Warszawskiej

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach informuje o zmianach w kursowaniu autobusów na ulicach Domaszowskiej i Krakowskiej. W obu przypadkach kursowanie zostaje przywrócone po zakończeniu prac drogowych.

Autobusy linii 13, 53 i 114 jadące w kierunku centrum i osiedla Sieje wracają z ulicy Leszczyńskiej na dawną trasę przez Domaszowską na odcinku od skrzyżowania z Poleską i Żniwną do alei Solidarności. Będą obowiązywały nowe godziny kursowania.

Dodatkowo w przypadku linii 13 i 114 w relacji do Kampusu UJK i Żniwnej częściowo zmianie ulegnie trasa przejazdu. Autobusy nie będą już obsługiwały przystanków: Solidarności / Tysiąclecia PP (przy markecie Aldi) oraz Solidarności / Sandomierska (przy stacji paliw).

Ponadto w związku z zakończeniem prac drogowych na ulicy Warszawskiej w Kielcach (odcinek od skrzyżowania z Nowoszybowcową i Witosa do Sikorskiego) autobusy linii 5 i 103 od soboty 1 lipca 2023 roku zostaną skierowane na dotychczasową trasę. W relacji do centrum nie będą już kursowały objazdem przez ulicę Starogórską. Będą obowiązywały nowe godziny kursowania.

Powrót na początek strony