Hotel Binkowski ****

Binkowski Hotel to elegancki, 4 - gwiazdkowy obiekt, który sprawdza się doskonale jako destynacja wypoczynkowa oraz miejsce do organizacji spotkań biznesowych. Usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy na terenie Parku Baranowskiego w Kielcach, nazywanym inaczej "zielonymi płucami Kielc". Jest to doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek, weekendowy pobyt rodzinny, spokojny relaks we dwoje, spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje i sympozja, imprezy integracyjne, bankiety, bale, imprezy okolicznościowe.

Hotel posiada 106 komfortowych pokoi jedno- lub dwuosobowych oraz 6 luksusowych apartamentów (w tym 2 apartamenty z aneksem). Ponadto obiekt posiada kameralną restaurację Glamour połączoną z kawiarnią i pięknym tarasem, małe sale konferencyjne (do 20 osób), duże sale konferencyjne (od 50 – 1000 osób), sale bankietowe do 1500 osób oraz przeszklone Patio z jednym z największych kryształowych żyrandoli w Polsce. Do dyspozycji Gości jest także Strefa Sport&Wellness – basen z hydromasażem, jacuzzi, grota solna, Świat Saun (aromatyczna łaźnia parowa, sauna InfraRed, sauna fińska) oraz siłownia. Wszystkie te atrakcje zapewnią rekreację oraz zdrową regenerację tak ciała, jak i ducha. Hotel zaprasza również na relaks i odprężenie w klimatycznym Binkowski SPA. Zespół tworzą pasjonaci, którzy sprawią, że każda wizyta będzie niezapomniana.

Ceny ze śniadaniem i parkingiem - restauracja - strefa spa&wellness - siłownia - squash - stół bilardowy - ping-pong - piłkarzyki - bawialnia dla dzieci - wypożyczalnia rowerów i gokartów - salon fryzur - 12 wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych z możliwością elastycznego aranżowania i łączenia pomieszczeń, mogą być one dostosowane do przeprowadzania zarówno kameralnych spotkań biznesowych i szkoleń, jak i konferencji dla ponad 1000 osób.

 

Dane adresowe

25-043 Kielce , ul. Szczepaniaka 42
tel. + 48 41 340 35 00
www.binkowskihotel.pl
e-mail: hotel@binkowskiresort.pl

Powrót na początek strony