Hotel Binkowski Dworek ***

Przytulny obiekt, który swym klimatem odnosi się do najlepszych tradycji regionu. Sprawdza się doskonale jako destynacja wypoczynkowa oraz miejsce do organizacji spotkań. Położenie wśród drzew zapewnia Gościom piękne widoki, a przyjazna obsługa oraz niepowtarzalny klimat zapewnią każdemu relaks i wyciszenie. Niewielka odległość od centrum Kielc sprawiają, iż hotel ten to idealne miejsce zarówno na wypoczynek, jak i spotkania biznesowe.

Hotel posiada 28 komfortowych pokoi jedno- lub dwuosobowych oraz apartament, a także restaurację, kawiarnię oraz ogród z miejscem do grillowania. W okresie letnim odbywają się zajęcia dla dzieci, pod okiem doświadczonych animatorek.

Dla Gości, którzy chcą zorganizować przyjęcie, bankiet czy wesele, przygotowano 3 sale: 2 kameralne na przyjęcia oraz konferencje do 30 osób oraz Salę Balową mieszczącą do 200 osób, która swoim stylem zapewnia doskonałą scenerię dla wydarzeń takich jak wesele czy uroczysta gala.

W ramach pobytu w Binkowski Dworek ***, Goście mogą również bezpłatnie korzystać ze Strefy Sport&Wellness zlokalizowanej w Binkowski Hotel **** - basen z hydromasażem, jacuzzi, grota solna, Świat Saun (aromatyczna łaźnia parowa, sauna InfraRed, sauna fińska) oraz siłownia. Wszystkie te atrakcje zapewnią rekreację oraz zdrową regenerację tak ciała, jak i ducha.

Hotel zaprasza na relaks i odprężenie w klimatycznym Binkowski SPA. Zespół tworzą pasjonaci, którzy sprawią, że każda wizyta będzie niezapomniana. Ceny ze śniadaniem i parkingiem - restauracja - ogród - strefa spa&wellness (dla Gości Dworku bezpłatny wstęp do strefy w Binkowski Hotel) - 3 sale konferencyjne - bankietowe.

Dane adresowe

25-043 Kielce, ul. Szczepaniaka 40
tel. + 48 41 340 35 00
www.binkowskihotel.pl/dworek-binkowski
e-mail: hotel@binkowskiresort.pl

Powrót na początek strony