Kamera - Rynek

 

Obraz „na żywo” kieleckiego Rynku można podziwiać dzięki współpracy Miasta Kielce i serwisu WebCamera.pl.

Kamera jest zamontowana na Urzędzie Miasta Kielce i jest skierowana na Rynek. Dzięki kamerze, która ma duży walor promocyjny, można sprawdzić aktualną pogodę, obejrzeć panoramę zabytkowego centrum, dostrzec zarys dawnego ratusza oraz zobaczyć co dzieje się na Rynku.

Widok z kamery jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej Miasta Kielce www.kielce.eu/pl/dla-mieszkanca/nasze-miasto/kamera-rynek.html, na portalu WebCamera.pl https://kielce-rynek.webcamera.pl oraz w aplikacji na smartfony WebCamera.pl.

 

Kamera została zamieszczona na budynku Urzędu Miasta Kielce celem świadczenia usługi streamingu video przez Internet na żywo w miejscowości Kielce w ramach serwisu internetowego WebCamera.pl przez Webcamera Media sp. z o.o., z siedzibą 31-150 Kraków, ul. Św. Filipa 23 lok. 4. W związku ze świadczeniem przez Webcamera Media sp. z o.o. na rzecz Gminy Kielce ww. usługi są przetwarzane dane osobowe, które nie wymagają lub już nie wymagają zidentyfikowania przez administratora osoby, której dane dotyczą. Administratorem danych osobowych w ww. zakresie jest Webcamera Media sp. z o.o. Pełna informacja w tym zakresie znajduje się na stronie internetowej www.webcamera.pl, na której jest zamieszczona klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Powrót na początek strony