Kino Letnie Silevis Cinema na ulicy Sienkiewicza

piątek, 09 sierpnia 2024 19:19 - 21:10
ul. Sienkiewicza 17 pomiędzy ulicą Małą a ulicą Dużą

Firma Silevis Software zaprasza mieszkańców na seans Kina Letniego - Silevis Cinema. W piątek 9 sierpnia o godzinie 19:19 w centrum miasta pod biurem Silevis (ul. Sienkiewicza 17) zobaczyć można będzie film „Powrót do przyszłości”. Patronat honorowy nad inicjatywą objęła Prezydentka Miasta Kielce Agata Wojda.

- Chcemy zachęcić mieszkańców Kielc, do wyjścia z domu i spędzenia czasu na świeżym powietrzu. To także świetna okazja, żebyś poznać Silevis i ludzi, którzy tworzą to miejsce. Pokażemy film „Powrót do przyszłości” kultową klasykę, którą kochają i młodsi i starsi. Zapewnimy wygodne leżaki, pyszny popcorn i napoje – zapowiada Marta Lis z Silevis.

Data i godzina wydarzenia mogą ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe.

Silevis Software to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracują na zasadach nearshoring’u, skupiając się głównie na rejonie DACH. Firma dąży do zapobiegnięcia emigracji z Kielc poprzez tworzenie atrakcyjnych miejsc pracy i rozwijanie lokalnych talentów w dziedzinie IT, przynosząc swoim klientom prawdziwą, odczuwalną korzyść.
Od 2013 roku wspierają firmy w budowaniu oprogramowania webowego dla branż przemysłowych - głównie sektorów produkcyjnych, automotive oraz półprzewodników, stanowiąc integralną część zespołu klienta.
Stawiają na długotrwałe relacje z partnerami biznesowymi, oparte na zaufaniu w zakresie tworzenia systemów MES, ERP, CRM.
Jako firma dążą do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i technologii. Śledzą najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie technologii informatycznych, aby zapewnić klientom najnowocześniejsze rozwiązania. Ich podejście opiera się na współpracy z klientami, słuchaniu ich potrzeb i dostosowywaniu proponowanych rozwiązań do ich indywidualnych wymagań.

Powrót do przyszłości - amerykański film przygodowy i fantastyczno-naukowy z 1985 roku, wyreżyserowany przez Roberta Zemeckisa. Wraz z częścią drugą i trzecią tworzą trylogię. Czas trwania 111 min.